
U Galeriji ”Ciraki”, Gradsko kazalište Požega ( Trg Svetog Trojstva 20, Požega ) od 13. do 22. prosinca 2015. može se pogledati izložba slika i crteža Snježane Mekić Delić, ” Požega je otok “.
Povodom svoje izložbe, autorica je zapisala:
”Živjeti i stvarati u malom gradu, daleko od kopna, aktualnih zbivanja, tendencija, ideja, znači živjeti u izolaciji vlastitih svijetova, u mjehuru u kojem se umjetno(st) treba održavati. Jer i umjetnost je ”umjetna”, nije pravi život, samo je slutnja života. A i takva je upitna, jer potvrde nema niodkud, osim vlastitih kolebanja i sumnji. Nastavi čitati




